Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Uściąż

Uściąż, lubelskie

  • 149 001 zł
  • 1 804 m²
  • 82,59 zł/m²

Zdjęcie

Jacek Jeżowski

Skontaktuj się

Działka budowlana Uściąż

Uściąż, lubelskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

149 001 zł

1 804 m²

82,59 zł/m²

Działka budowlana Uściąż

Zaktualizowane: 15 maja 2026

149 001 zł 1 804 m² 82,59 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 149 001 zł (82,59 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 804 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: woda miejska / wodociąg
  • Źródło: biuro nieruchomości: Jeżowski Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 740/14329/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka budowlana o powierzchni 1800 m² z niedużym, murowanym, dwuizbowym domkiem, położona w Uściążu zaledwie 6 km od kazimierskiego Rynku. Spokojne miejsce z wygodnym dojazdem do Kazimierza i Nałęczowa. . W pobliżu znajdują się lasy, trasy spacerowe i rowerowe, a także Męćmierz i wiatrak nad Wisłą.
Najtańsza działka z domkiem w tak świetnej okolicy!

Położenie
Nieruchomość położona jest w Uściążu, na granicy gmin Kazimierz Dolny i Karczmiska. (...)

Agent

Jacek Jeżowski

733 988...

733 988 373

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

733 988...

733 988 373

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy